
Садовая газонокосилка бензиновая GTM LM42-SP (4 л.с., 420 см) (83275)
- Нет в наличии
- Код: 83275
12 881 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Садова газонокосарка бензинова GTM LM42-SP (4 к.с., 420 см) (83275). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 1400x520x1040 мм |
| Дополнительно | викидання трави ззаду до травозбірника, мульчування, колеса на кулькових підшипниках, висота рукоятки регулюється, індикатор заповнення травозбірника, синхронне регулювання висоти косіння для всіх коліс одночасно |
| Комплектация | травозбірник, вставка для мульчування, набір інструментів, інструкція, гарантійний талон, картонна упаковка |
| Материал | Сталь |
| Объем двигателя | 132 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.4 л |
| Пилозбірник | 45 л |
| Площадь обработки | 500 кв.м |
| Мощность | 4 к.с / 2900 Вт |
| Різальна система | ножова |
| Тип | Ручной |
| Тип двигателя | 4-тактний, бензиновий |
| Тип пересування | самохідна |
| Скорость передвижения | 3.6 км/год |
| Ширина обработки | 420 мм |
- Цена: 12 881 ₴







