
Электрический ударный гайковерт GTM IW550/950 (0.95 кВт, 550 Нм) (2894)
- Нет в наличии
- Код: 2894
4 799 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний ударний гайкокрут GTM IW550/950 (0.95 кВт, 550 Нм) (2894). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Габаритні розміри | 380х130х320 мм |
| Дополнительно | реверс, металевий редуктор у металевому корпусі, прогумований корпус і руків'я, перемикання напрямку обертання одним рухом |
| Живлення від | мережі |
| Комплектация | торцеві головки (17, 19, 22, 24 мм - по 1 шт. ), інструкція, гарантійний талон, пластиковий кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | max - 550 Нм |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 0-2300 об/хв |
| Патрон | квадрат |
| Мощность | 950 Вт |
| Режимы работы | ударний |
| Тип двигателя | щітковий |
| Хвостовик | 1/2" |
- Цена: 4 799 ₴



