
Аккумуляторный ударный гайковерт GTM IWC18/320BL (18 В, 4 А*ч) (2692)
- Нет в наличии
- Код: 2692
8 800 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайкокрут GTM IWC18/320BL (18 В, 4 А*год) (2692). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 2.25 кг |
| Габаритні розміри | 212x74x222 мм |
| Дополнительно | реверс, LED-підсвітка, імпульсний режим, індикатор зарядки, регулювання частоти обертання |
| Комплектация | АКБ Li-Ion 18 В 4 А*год (2 шт.), зарядний пристрій 18 В 4 А*год (1 шт.), торцеві головки (17, 19, 21 мм), інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | max - 320 Нм |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 0-2300 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат |
| Режимы работы | ударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Хвостовик | 1/2" |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 8 800 ₴



