
Вибратор глубинный высокочастотный GTM X-RAY (1.5 кВт, 65 мм) (39289)
- Нет в наличии
- Код: 39289
70 358 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібратор глибинний високочастотний GTM X-RAY (1.5 кВт, 65 мм) (39289). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда вібрації булави | 12000 об/хв |
| Вес | 23.4 кг |
| Длина | 440 мм |
| Довжина валу | 5 м |
| Діаметр вібробулави | 65 мм |
| Комплектация | гнучкий вал, вібробулава, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Мощность | 1500 Вт (2 к.с) |
| Підходить для | бетону |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Степень защиты | IP67 |
- Цена: 70 358 ₴
