
Вибратор глубинный высокочастотный GTM X-RAY (0.9 кВт, 50 мм) (39287)
- Нет в наличии
- Код: 39287
68 305 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібратор глибинний високочастотний GTM X-RAY (0.9 кВт, 50 мм) (39287). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда вібрації булави | 12000 об/хв |
| Вес | 19.5 кг |
| Длина | 390 мм |
| Довжина валу | 5 м |
| Діаметр вібробулави | 50 мм |
| Комплектация | гнучкий вал, вібробулава, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Мощность | 900 Вт (1.22 к.с) |
| Підходить для | бетону |
| Уровень шума | 71 дБ |
| Степень защиты | IP67 |
- Цена: 68 305 ₴
