
Виброшлифмашина GTM S115/300E (0.3 кВт, 115x230 мм) (2627)
- Нет в наличии
- Код: 2627
2 215 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Віброшліфмашина GTM S115/300E (0.3 кВт, 115x230 мм) (2627). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 6000 - 12000 кол/хв |
| Вес | 3.1 кг |
| Дополнительно | регулювання частоти, вбудована система видалення пилу, пилозахист двигуна м'які накладки для кращого захоплення інструменту |
| Комплектация | пилозбірник, шліфлист (2 шт.), інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Мощность | 300 Вт |
| Розміри шліфувальної стрічки | 115x230 мм |
| Уровень шума | 104 дБ |
| Скорость вращения вала | 6000 об/хв |
- Цена: 2 215 ₴




