
Бензопила GTM CN58D (3.3 л.с, 450 мм) (83101)
- Нет в наличии
- Код: 83101
7 149 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензопила GTM CN58D (3.3 к.с, 450 мм) (83101). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.4 кг |
| Дополнительно | праймер (підкачування), автоматична змазка ланцюга, антивібраційна система, регулювання витрати масла, гальмо ланцюга |
| Комплектация | шина OREGON, захисний кожух для шини, ланцюг OREGON, місткість для паливної суміші, Т-подібний ключ, викрутка, шестигранний ключ (2 шт.), напилок для заточування ланцюга, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Объем двигателя | 45 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3.3 к.с / 2400 Вт |
| Підходить для | заготівлі дров, обрізки дерев |
| Робоча довжина | 450 мм |
| Розташування валу | поперечне |
| Тип двигателя | 2-тактний, бензиновий |
| Скорость вращения вала | 11000 об/хв |
| Ширина паза | 1.5 мм |
- Цена: 7 149 ₴


