
Электрический садовый измельчитель GTM MS2800/45 (2.8 кВт) (83301)
- Нет в наличии
- Код: 83301
11 199 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електричний садовий подрібнювач GTM MS2800/45 (2.8 кВт) (83301). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 л |
| Габаритні розміри | 610х400х520 мм |
| Дополнительно | вбудований реверс для звільнення застряглих гілок, електронний захист від перевантаження, захист від випадкового запуску подрібнювача, вологозахищена панель управління, зворотний клапан для захисту від викиду трісок у користувача |
| Комплектация | сміттєзбірник 55 л, штовхач, комплект кріплень, набір інструментів, керівництво з експлуатації |
| Количество ножей | 2 шт. |
| Максимальна товщина гілки | 45 мм |
| Мощность | 2800 Вт |
| Різальна система | ножі |
| Тип двигателя | Электрический |
| Тип питания | від мережі 220 В |
| травозбірник | 55 л |
| Скорость вращения вала | 2800 об/хв |
- Цена: 11 199 ₴





