
Полировальная машина Makita SA7000C (1.6 кВт, 180 мм)
- Нет в наличии
- Код: SA7000C
14 300 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Makita SA7000C (1.6 кВт, 180 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг |
| Габаритні розміри | 453x170x136 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Комплектация | гумовий тарілчастий диск 743012-7, гайка затискна 224515-5, торцевий ключ 782407-9, бічна ручка 152539-0, пластиковий корпус 418529-6 |
| Мощность | 1600 Вт |
| Різьба шпинделя | M14х2 |
| Скорость вращения вала | 1500-3000 об/хв |
- Цена: 14 300 ₴








