
Аккумуляторный перфоратор Makita DHR241Z (18 В, без АКБ, 2 Дж)
- Нет в наличии
- Код: DHR241Z
10 143 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Makita DHR241Z (18 В, без АКБ, 2 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 301x74x285 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 18 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 24 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 35 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.7 Дж |
| Комплектация | система видалення пилу DX05, кейс Makpac, без АКБ та ЗП |
| Количество ударов | 5000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, довбання |
| Скорость вращения вала | 0-1350 об/хв |
- Цена: 10 143 ₴






