
Перфоратор Makita HR5202C (1.51 кВт, 20 Дж)
- Нет в наличии
- Код: HR5202C
47 381 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор Makita HR5202C (1.51 кВт, 20 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.9 кг |
| Габаритні розміри | 599x134x287 мм |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 52 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 160 мм |
| Энеpгия удаpа | 20 Дж |
| Комплектация | чемодан, бічна ручка, D-подібна бічна ручка, обмежувальний упор, мастило для патрона, серветка з тканини |
| Количество ударов | 1100-2250 уд/хв |
| Патрон | SDS-max |
| Мощность | 1510 Вт |
| Режимы работы | свердління з ударом і довбання |
| Скорость вращения вала | 150-310 об/хв |
- Цена: 47 381 ₴

