
Эксцентриковая шлифмашина Makita BO6030 (0.31 кВт, 150 мм)
- Нет в наличии
- Код: BO6030
12 204 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфмашина Makita BO6030 (0.31 кВт, 150 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 3 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Габаритні розміри | 309x150x181 мм |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр диска | 150 мм |
| Комплектация | паперовий мішок і утримувач 193294-5, гумова м'яка шліфувальна підошва Ø150 мм A-87812, шліфувальний папір P-31952, шестигранний ключ 783203-8 |
| Кількість коливань / ходів | 8000-20000 об/хв |
| Мощность | 310 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип крепежа | Кріплення на липучку |
- Цена: 12 204 ₴





