
Минимойка высокого давления Bosch UniversalAquatak 125 (1.5 кВт, 360 л/ч) (06008A7A00)
- Нет в наличии
- Код: 06008A7A00
7 553 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімийка високого тиску Bosch UniversalAquatak 125 (1.5 кВт, 360 л/год) (06008A7A00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6.4 кг |
| Габаритні розміри | 437х362х360 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Дополнительно | функція самовсмоктування |
| Комплектация | водяний фільтр; насадка 3 в 1; насадка високого тиску для нанесення мийного засобу (450 мл); пістолет високого тиску Bosch; трубка; шланг високого тиску (5 м); інструкція; гарантійний талон; упаковка |
| Матеріал корпуса | ударостійкий полімер |
| Мощность | 1500 Вт |
| Производительность | 360 л/год |
| Температура води | 40 ° C |
| Тип | мийка високого тиску |
| Давление | 125 бар |
- Цена: 7 553 ₴







