
Круг отрезной Bosch Carbide Multi Wheel X-LOCK (125х1х22.23 мм) (2608901193)
- Готово к отправке
- Код: 2608901193
725 ₴
630 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круг відрізний Bosch Carbide Multi Wheel X-LOCK (125х1х22.23 мм) (2608901193). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Толщина | 1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | подовжений термін використання завдяки технології Bosch Carbide Technology; міцна сталева основа для стабілізації швидкості та глибини різання; отвори для охолодження для запобігання деформації |
| Допустима швидкість обертання | 12250 об/хв |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Матеріал зерна | високоякісна й гостра карбідна крихта, закріплена за допомогою лазерної технології |
| Обрабатываемый материал | деревина, пластик, гіпсокартон |
| Профіль | прямий |
| Тип крепежа | безключове (X-Lock) |
| Швидкість різу | 80 м/с |
- Цена: 630 ₴









