
Бита Bosch Impact Control PZ (2х50 мм) (2608522331)
- Готово к отправке
- Код: 2608522331
386 ₴
336 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біта Bosch Impact Control PZ (2х50 мм) (2608522331). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.09 кг |
| Общая длина | 50 мм |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 8 шт.; ціна за шт. |
| Материал | сталь S2 |
| Посадковий квадрат | 1/4" |
| Размер | PZ2 |
| Серия | Impact Control |
| Тип | набори біт |
| Тип шлица | хрестоподібний (PZ) |
| Хвостовик | шестигранний (HEX) |
- Цена: 336 ₴





