
Шланг садовый AL-KO 1/2" (25 м) (113338)
- Нет в наличии
- Код: 113338
525 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шланг садовий AL-KO 1/2" (25 м) (113338). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.9 кг |
| Довжина шлангу | 25 м |
| Дополнительно | перехресне армування; захищений від утворення водоростей; стійкість до стирання і УФ випромінювання |
| Внешний диаметр | 1/2" (12.5 мм) |
| Материал | Полиуретан |
| Покрытие | 3 шари |
| Температура використання | від -10 до +40°C |
| Давление | 8 бар |
- Цена: 525 ₴
