
Газонокосилка бензиновая самоходная Hyundai L 5110RSE (5.6 л.с., 508 мм)
- Готово к отправке
- Код: L 5110RSE
34 147 ₴
29 437 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Газонокосарка бензинова самохідна Hyundai L 5110RSE (5.6 к.с., 508 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hyundai |
| Мульчирование | Да |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44.3 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Hyundai ICV 200 |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 920х570х500 мм |
| Дополнительно | панель підвищеного комфорту, бічний викид, наявність приводу руху |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 203.2 / 279.4 мм |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упакування |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Об'єм оливного бака | 0.6 л |
| Мощность | 5.6 к.с. |
| Різальна система | 2-х лопатевий ніж |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Тип двигателя | бензиновий, 4-тактний |
| Тип пуску | електрозапуск |
| травозбірник | пластик |
| Ширина обработки | 508 мм |
- Цена: 29 437 ₴





