
Станок плиточника MECHANIC CeraMAX Telescope 2.0 (800-1200 мм) (71419031033)
- Нет в наличии
- Код: 71419031033
22 765 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Верстат плиточника MECHANIC CeraMAX Telescope 2.0 (800-1200 мм) (71419031033). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 26.8 кг |
| Высота | 800-1200 мм |
| Применение | шліфмашина |
| Комплектация | інструкція з експлуатації; гарантійний талон; упаковка |
| Кут нахилу стола | 45 ° |
| Профіль | посилений алюмінієвий шириною 100 мм |
| Підходить для | плитки |
| Размер | 1300х780 мм |
- Цена: 22 765 ₴






