
Алмазный отрезной диск по бетону Distar 1A1RSS 354 CLASSIC H12 (350х3.2х25.4 мм) (12185004160)
- Готово к отправке
- Код: 12185004160
5 629 ₴
4 895 ₴
-13%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний диск по бетону Distar 1A1RSS 354 CLASSIC H12 (350х3.2х25.4 мм) (12185004160). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Количество сегментов | 21 |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Допустима швидкість обертання | 4300 об/хв |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Внешний диаметр | 350 мм |
| Маркировка | Extra (5D) |
| Обрабатываемый материал | по армованому бетону, по високоармованому бетону, по бетону |
| Підходить для | швонарізчику |
| Тип | cегмент (Segment) |
| Тип різу | мокрий різ, сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 3.2 мм |
- Цена: 4 895 ₴


