
Круг алмазный отрезной Distar Esthete 1A1R 115 x 22.22 Сплошной (11115421009)
- Готово к отправке
- Код: 11115421009
1 559 ₴
1 380 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круг алмазний відрізний Distar Esthete 1A1R 115 x 22.22 Суцільний (11115421009). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 8 мм |
| Допустима швидкість обертання | 13300 об/хв |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.2 мм |
| Внешний диаметр | 115 мм |
| Маркировка | Industrial (7D) |
| Обрабатываемый материал | по керамограніту, по кераміці |
| Підходить для | болгарок |
| Тип | суцільний (Continuous) |
| Тип різу | cухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 1,1 мм |
- Цена: 1 380 ₴



