
Аккумуляторный перфоратор Bosch Professional GBH 187-LI SDS-Plus (18 В, 2х5 А*ч, 2.4 Дж) (0611923021)
- Нет в наличии
- Код: 0611923021
23 650 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор Bosch Professional GBH 187-LI SDS-Plus (18 В, 2х5 А*год, 2.4 Дж) (0611923021). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.67 кг |
| Дополнительно | реверс, регулювання обертів, антивібраційна система, можливість підключення пилососа, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | до 24 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | до 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | до 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.4 Дж |
| Комплектация | 2 акумулятори (Li-Ion, 18В, 5 А*год), зарядний пристрій, додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Количество ударов | 0-4350 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | довбання, буріння, свердління, закручування/відкручування |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0-980 об/хв |
- Цена: 23 650 ₴






