
Аккумуляторная цепная пила Tex.AC TAOE-S8+B610+C2 (20 В, 6 А*ч, 202 мм)
- Нет в наличии
- Код: TAOE-S8+B610+C2
4 972 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Tex.AC TAOE-S8+B610+C2 (20 В, 6 А*год, 202 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 А*год |
| Вес | 3.2 кг |
| Габаритні розміри | 480х160х140 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, миттєва зупинка, автоматичне змащування ланцюга, ключовий натяг ланцюга |
| Комплектация | АКБ (1 шт.), ЗП, шина, ланцюг, інструкція, гарантійний талон, картонна упаковка |
| Крок зубців | 1/4" |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Об'єм оливного бака | 100 мл |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Швидкість ланцюга | 10 м/с |
| Скорость вращения вала | 4600 об/хв |
- Цена: 4 972 ₴



