
Порохотяг GRAPHITE (1.2 кВт, 20 л) (59G614). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 59G614
3 218 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Порохотяг GRAPHITE (1.2 кВт, 20 л) (59G614). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 2 м |
| Довжина шлангу | 2 м |
| Дополнительно | є розетка для інструменту |
| Комплектация | набірна труба (3 ланки); комплект фільтрів: "Hepa", поролонові; набір насадок: насадка для сухого очищення, насадка для щілин, перехідник для пиловідведення; мішок для збору пилу |
| Напряжение питания | 230 В, 50 Гц |
| Пилозбірник | 20 л |
| Мощность | 1200 Вт |
| Мощность всасывания | 18000 Па |
| Підходить для | сухого, вологого прибирання |
| Тип питания | мережеві |
- Цена: 3 218 ₴









