
Пылесос NEO TOOLS (1.6 кВт, 35 л) (04-739)
- Нет в наличии
- Код: 04-739
5 398 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос NEO TOOLS (1.6 кВт, 35 л) (04-739). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Довжина шлангу | 1.5 - 4.5 м |
| Комплектация | телескопічна труба, насадки для пилососа, мішок, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Пилозбірник | 35 л |
| Мощность | 1600 Вт |
| Мощность всасывания | 18000 Па |
| Тип питания | 220 В |
| Фильтр | поролонові фільтри, фільтр HEPA, фільтр DECRON |
- Цена: 5 398 ₴









