
Бетонозмішувач КВІТКА PRO KCR-190 (190 л, 0.9 кВт) (110-4043). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 110-4043
13 003 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бетонозмішувач КВІТКА PRO KCR-190 (190 л, 0.9 кВт) (110-4043). Оригінал
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | нетто 53.6 кг / брутто 57 кг |
| Габаритні розміри | брутто 840х720х430 мм |
| Дополнительно | мідна обмотка двигуна |
| Диаметр отверстия | 400 мм |
| Комплектация | транспортувальні колеса, фіксатор перекидального колеса, гумовий ремінь (1 шт.), інструкція, гарантійний талон, картонна упаковка |
| Напряжение питания | 220 В |
| Объем | 190 л |
| Мощность | 900 Вт |
| Привод | вінцевий |
| Скорость вращения вала | 25-30 об./хв |
- Цена: 13 003 ₴









