
PlasmaTec Електроди Standart РЦ 4,0 мм 5 кг. Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 099649
610 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електроди PlasmaTec Standart РЦ (4 мм, 5 кг) (099649). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PlasmaTec |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Общая длина | 450 мм |
| Внешний диаметр | 4 мм |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 81 - 83 шт. |
| Покрытие | рутилово-целюлозне |
| Підходить для | зварювання вуглецевих та низьколегованих сталей |
| Сила тока | 110 – 150 А |
| Тип зварювального струму | змінний та постійний (інвертори) |
- Цена: 610 ₴


