
Klingspor Чашка алмазна шліфувальна Extra DS 300 B 125х22,23 бетон. Оригінал
- Нет в наличии
1 122 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Klingspor Чашка алмазна шліфувальна Extra DS 300 B 125х22,23 бетон. Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klingspor |
| Пользовательские характеристики | |
| Допустима швидкість обертання | 12200 об/хв |
| Диаметр посадочного отверстия | 22,23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Количество сегментов | 18 сегментів шириною 7,0 мм і висотою 5,0 мм |
| Обрабатываемый материал | будівельні матеріали, бетон, монолітну підлогу |
| Підходить для | кутова шліфувальна машина |
| Тип | стандарт |
- Цена: 1 122 ₴
