
Бензинова мотокоса Oleo-Mac 741 50Y (2.1 к.с., 130 мм) (61339120E0). Оригінал
- Нет в наличии
20 153 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензинова мотокоса Oleo-Mac 741 50Y (2.1 к.с., 130 мм) (61339120E0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.9 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.75 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр лески | 3 мм |
| Комплектация | косильна головка, плечевий ремінь, ніж, гарантійний талон, інструкція виробника |
| Объем двигателя | 40.2 см³ |
| Мощность | 2.1 к.с./1600 Вт |
| Руків'я | велосипедне (U-подібне) |
| Різальна система | голівка Load&Go/трилопатевий ніж |
| Тип двигателя | двотактний |
| Ширина обработки | 130 мм ліска/255 мм ніж |
| Штанга | пряма нерозбірна, діаметр 26 мм |
- Цена: 20 153 ₴





