
Круг алмазный отрезной Distar Turbo 232 Super Max (232х22.23х2.6 мм) (10115502018)
- Готово к отправке
- Код: 10115502018
2 030 ₴
1 845 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Круг алмазний відрізний Distar Turbo 232 Super Max (232х22.23х2.6 мм) (10115502018). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 15 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22,23 мм |
| Применение | бетон армований, бетон високоармований, бетон гідротехнічний, клінкерна цегла |
| Внешний диаметр | 232 мм |
| Маркировка | Turbo (7D) |
| Підходить для | УШМ |
| Тип різу | сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 2,6 мм |
- Цена: 1 845 ₴


