
Лестница-трансформер алюминиевая opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х4 ступени) (110-9040)
- Нет в наличии
- Код: 110-9040
7 275 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х4 сходинки) (110-9040). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPTI |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.27 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.25 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 4.7 м |
| Висота у складеному вигляді | 1230 мм |
| Габарити сходинки | 317х31х31 мм |
| Дополнительно | антиковзкі ніжки, посилені замки, рифлені сходинки |
| Цвет | Черный |
| Кількість секцій / сходинок | 4х4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Профіль | алюмінієвий (товщина 1.8х1.2 мм, ширина 62 мм) |
- Цена: 7 275 ₴






