
Лестница-трансформер алюминиевая opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х5 ступени) (110-9041)
- Нет в наличии
- Код: 110-9041
8 737 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD BLACK (4х5 сходинки) (110-9041). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPTI |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 15,7 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 3,1 м |
| Висота у вигляді помосту | 1,65 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 6,3 м |
| Висота у складеному вигляді | 1,65 м |
| Цвет | Черный |
| Кількість секцій / сходинок | 4х5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | без платформи |
| Товщина профілю | 20 мм |
| Товщина стінки профілю | 1,8x1,2 мм |
| Ширина профиля | 62 мм |
- Цена: 8 737 ₴









