
Лестница-трансформер алюминиевая opti-price.org.ua PRO HD с платформой (4х4 ступени) (110-9504)
- Нет в наличии
- Код: 110-9504
7 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD з платформою (4х4 сходинки) (110-9504). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OPTI |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20.4 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.27 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.26 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 4.70 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.26 м |
| Габарити платформи | 1157х315 / 855х315 мм |
| Габарити сходинки | 318х31х31 мм |
| Дополнительно | посилені замки |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | платформа, інструкція |
| Кількість секцій / сходинок | 4х4 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Наявність платформи | з платформою |
| Профіль | товщина 1.2 мм, ширина 62 мм |
- Цена: 7 699 ₴

