
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD (4х5 сходинок) (110-9605). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 110-9605
7 589 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-трансформер алюмінієва opti-price.org.ua PRO HD (4х5 сходинок) (110-9605). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Алюминий |
| Производитель | OPTI |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16.1 кг |
| Висота у вигляді /\-драбини | 2.80 м |
| Висота у вигляді помосту | 1.53 м |
| Висота у вигляді приставної драбини | 5.84 м |
| Висота у складеному вигляді | 1.53 м |
| Габарити сходинки | 318х31х31 мм |
| Дополнительно | посилені замки |
| Кількість секцій / сходинок | 4х5 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Профіль | товщина 1.2 мм, ширина 62 мм |
- Цена: 7 589 ₴









