
Алмазный отрезной круг Distar Turbo Extra (125х2.2х22.23 мм) (10115028010)
- Готово к отправке
- Код: 10115028010
837 ₴
715 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний круг Distar Turbo Extra (125х2.2х22.23 мм) (10115028010). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Обрабатываемый материал | бетон, цегла, камінь |
| Підходить для | для болгарок, для штроборізів, для електрорізів |
| Тип | турбо, суцільний |
| Тип різу | сухий різ |
| Товщина ріжучої частини | 2.2 мм |
- Цена: 715 ₴



