
Фарборозпилювач Wagner W100 (нижній бак, 0.28 кВт, 800 мл) (2361507). Оригінал
- Нет в наличии
3 680 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарборозпилювач Wagner W100 (нижній бак, 0.28 кВт, 800 мл) (2361507). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wagner |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.3 кг |
| Диаметр сопла | 2.5 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Объем | 800 мл |
| Мощность | потужність розпилення 65 Вт / споживана потужність - 280 Вт |
| Производительность | 0-110 мл/хв |
| Режимы работы | повітряне розпилення |
| Тип питания | Сеть 220 В |
- Цена: 3 680 ₴
