
Пила шабельна Bosch GSA 1100 E Professional (1.1 кВт, 2700 ход/хв) (060164C800). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 060164C800
6 377 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пила шабельна Bosch GSA 1100 E Professional (1.1 кВт, 2700 ход/хв) (060164C800). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28 мм |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 230 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 20 мм |
| Дополнительно | система SDS для зручної заміни різального елементу, вбудовані світлодіоди, металеві гачки для можливості підвішування, прогумована ергономічна ручка, шарнірне кріплення опорної платформи |
| Комплектация | пиляльне полотно по дереву S 2345 X; пиляльне полотно по металу S 123 XF; пластиковий кейс; гарантійний талон; інструкція виробника |
| Кількість коливань / ходів | 0-2700 ход/хв |
| Мощность | 1100 Вт |
| Тип | шабельна |
| Тип питания | мережева |
- Цена: 6 377 ₴






