
Аргонодуговий інверторний зварювальний апарат для мікрозварювання PATON MicroWelding-80 (210 А). Оригінал
- Нет в наличии
43 999 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аргонодуговий інверторний зварювальний апарат для мікрозварювання PATON MicroWelding-80 (210 А). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.7 кг |
| Габаритні розміри | 270х215х225 мм |
| Дополнительно | ізоляція: клас Н, регулювання струму імпульсу: 2-100% |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Напряжение холостого хода | до 36 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.6 кВА |
| Сила тока | 210 А |
| Степень защиты | IP21 |
| Тип зварювального струму | постійний |
| Тип зварювання | TIG |
- Цена: 43 999 ₴



