
Драбина-стрем'янка двостороння BLUETOOLS Expert (2 сходинки) (160-9070). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 160-9070
1 048 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка двостороння BLUETOOLS Expert (2 сходинки) (160-9070). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BLUETOOLS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Висота до платформи | 0.32 м |
| Дополнительно | антиковзні ніжки, рифлені сходи, міцне кріплення ременя |
| Кількість секцій / сходинок | 2х2 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий/сталь |
| Профіль | алюмінієвий 33х20 мм |
| Робоча висота | 2.3 м |
| Тип | драбина-стрем'янка двосекційна, двостороння, розставна, складана |
- Цена: 1 048 ₴




