
Алмазный отрезной круг Klingspor Special DT 900 UТ (230х22.23 мм) (325367)
- Готово к отправке
- Код: 325367
2 156 ₴
1 960 ₴
-9%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний відрізний круг Klingspor Special DT 900 UТ (230х22.23 мм) (325367). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klingspor |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | перфорація |
| Допустима швидкість обертання | 6600 об/хв |
| Диаметр | 230 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Обрабатываемый материал | бетон, черепиця, інші будівельні матеріали |
| Тип | турбо |
| Ширина сегмента | 2.5 мм |
- Цена: 1 960 ₴
