
Аргонодуговой сварочный инвертор PATON ProTIG-200 AC/DC (6.3 кВА, 200 А) (1034020012)
- Готово к отправке
- Код: 1034020012
54 743 ₴
49 318 ₴
-10%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аргонодуговий зварювальний інвертор PATON ProTIG-200 AC/DC (6.3 кВА, 200 А) (1034020012). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Вес | 13.5 кг |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.3 кВА |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 146х365х438 мм |
| Гарантія | 24 |
| Диаметр электрода | 1.6-5 мм |
| Комплектация | ремінь для перенесення на плечі, фірмовий гофрокороб PATON, пальник аргонодуговий ABITIG 26 (4 м), мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300, штуцер для швидкорознімного з'єднання газового шлангу |
| Межі зміни напруги мережі живлення | 210-240 В |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Напряжение холостого хода | до 80 В |
| Режимы работы | електро-заклепки RIV |
| Сила тока | 5-200 А |
| Степень защиты | IP21 |
| Тип зварювального струму | постійний/змінний (AC/DC) |
| Тип зварювання | TIG / ММА |
| Тривалість навантаження (ТН) | 50% |
- Цена: 49 318 ₴




