
Мийка високого тиску Karcher HD 7/18-4 Classic (~ 3ф, 4.9 кВт, 700 л/год) (1.367-307.0). Оригінал
- Нет в наличии
61 892 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мийка високого тиску Karcher HD 7/18-4 Classic (~ 3ф, 4.9 кВт, 700 л/год) (1.367-307.0). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 кг |
| Габаритні розміри | 709x469x1000 мм |
| Гарантія | 12 |
| Длина кабеля | 5 м |
| Дополнительно | пістолет: стандарт, шланг високого тиску: 10 м, DN 6, 250 бар, струменева трубка з нержавіючої сталі: 840 мм, потужне сопло, система захисту від перекручування шланга (AVS), автоматичне вимкнення, насос з керамічними поршнями |
| Материал | Металл/пластик |
| Напряжение питания | 380 В |
| Мощность | 4900 Вт |
| Производительность | 700 л/год |
| Температура води | 60°C |
| Давление | 220 бар |
- Цена: 61 892 ₴



