
Нивелир лазерный Bosch GLL 2-20 G Professional (10 м) (0601065000) (0601065000)
- Готово к отправке
- Код: 0601065000
9 106 ₴
8 130 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нівелір лазерний Bosch GLL 2-20 G Professional (10 м) (0601065000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 0.68 кг |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Рабочий диапазон | 10 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 111x72x119 мм |
| Гарантія | 36 |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | 4 батарейки 1.5 В LR6 (AA); кутова пластина для відбиття променів, універсальний тримач LB 10, стельове кріплення DK 10 Professional (0 601 092 С00), футляр, гарантійний талон, інструкція |
| Лазерный диод | 500–540 нм, <10 мВт |
| Проекція | горизонтальна лінія 360 °, вертикальна лінія |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 64 |
| Температура експлуатації | від -5 до +40 ° C |
| Тип питания | 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точность | +/- 0.4 мм/м |
| Час самонівелірування | 4 с |
- Цена: 8 130 ₴



