
Лестница-стремянка EuroGold D2023HSR (3 ступени)
- Готово к отправке
- Код: D2023HSR
1 682 ₴
1 475 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка EuroGold D2023HSR (3 сходинки). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Вес | 6.6 кг |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота до платформи | 0.67 м |
| Габаритні розміри | 1420х470х110 мм |
| Цвет | червоний/сірий |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Робоча висота | 1.4 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
| Ширина | 480 мм |
- Цена: 1 475 ₴

