
Драбина-стрем'янка EUROGOLD STEEL (3 сходинки) (213blue) . Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 213blue
1 071 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина-стрем'янка EUROGOLD STEEL (3 сходинки) (213blue) . Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eurogold |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.3 кг |
| Висота до платформи | 0.64 м |
| Габаритні розміри | 460х1320 мм |
| Цвет | Темно-синий |
| Кількість секцій / сходинок | 1х3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 2.44 м |
| Тип | драбина-стрем'янка односекційна, одностороння, розставна, складана |
- Цена: 1 071 ₴
