
Колесо поворотне з гальмом для вишки-тури VIRASTAR C200 (200 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: C200
688 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колесо поворотне з гальмом для вишки-тури VIRASTAR C200 (200 мм). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Virastar |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Габаритні розміри | кріплення: 110х135 мм (відстань між отворами по центрах - 80х105 мм) |
| Дополнительно | з гальмом і кріпленням |
| Внешний диаметр | 200 мм |
| Країна виробництва | Україна |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 6 шт |
| Материал | сталь, гума |
| Підходить для | вишок VIRASTAR |
- Цена: 688 ₴

