
Ножницы для травы аккумуляторные Bosch ISIO 3 + кусторез (3.6 В, 1.5 А*ч) (0600833108)
- Готово к отправке
- Код: 0600833108
3 254 ₴
2 905 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ножиці для трави акумуляторні Bosch ISIO 3 + кущоріз (3.6 В, 1.5 А*год) (0600833108). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 A*год |
| Вес | 0.55 г |
| Гарантія | 36 |
| Длина ножа | 120 мм (кущі) |
| Діаметр гілки | 8 мм |
| Комплектация | зарядний пристрій, ніж для трави Multi-Click 8 см, ніж для кущеріза Multi-Click 12 см, сумка для інструменту |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тривалість заряджання акумулятора | 3.5 год |
| Время работы | до 50 хв |
| Ширина ножа | 80 мм (трава) |
- Цена: 2 905 ₴



