
Акумуляторна ланцюгова пила Тех.АС ТАОЕ-S4 (20 В, 100 мм). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: TAOE-S4
1 523 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ланцюгова пила Тех.АС ТАОЕ-S4 (20 В, 100 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.3 кг |
| Дополнительно | без плавного пуску, без автоматичного змащення ланцюга; ключовий натяг ланцюга |
| Комплектация | акумуляторна батарея (Li-Ion, 20В, 2 Аг), зарядний пристрій, шина, ланцюг, ємність з маслом для ланцюга, картонна коробка, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Крок зубців | 1/4" |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Швидкість ланцюга | 7 м/с |
- Цена: 1 523 ₴





