
Ступенчатое сверло Bosch HSS (12 ступ., 6-39 мм, 10 мм) (2608597521)
- Нет в наличии
- Код: 2608597521
5 440 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Східчасте свердло Bosch HSS (12 ступ., 6-39 мм, 10 мм) (2608597521). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Общая длина | 93.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.27 кг |
| Габаритні розміри | 450x400x250 мм |
| Дополнительно | з кроком ступеня 4 мм |
| Внешний диаметр | 6/9/12/15/18/21/24/27/30/33/36/39 мм |
| Материал | Быстрорежущая сталь |
| Обрабатываемый материал | тонкі, листові метали; кольорові метали; нержавіюча сталь; пластмаса |
| Підходить для | свердління різних діаметрів, видаляння задирки, розсвердлювання отворів |
| Тип | 12-ступінчасте |
| Хвостовик | 10 мм з трьома фасками |
- Цена: 5 440 ₴


