
Аккумуляторный лобзик Bosch Professional GST 185-LI (18 В, 4 А*ч, 3500 ход/мин) (06015B3023)
- Готово к отправке
- Код: 06015B3023
11 437 ₴
10 212 ₴
-11%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Bosch Professional GST 185-LI (18 В, 4 А*год, 3500 об./хв) (06015B3023). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2 кг (без АКБ) |
| Габаритні розміри | 78х215х208 мм |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 125 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 10 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання обертів; підсвічування; система швидкої зміни леза; індикатор рівня заряду акумулятора; захист від відколів; можливість підключення пилососа |
| Комплектация | аккумулятор GBA 18V 4.0Ah, зарядное устройство GAL 18V-20 Professional, полотно пильное для лобзика T 144 D, Speed for Wood, захист від сколів, захисний щиток, кейс, гарантійний талон, інструкція, упаковка |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Кількість коливань / ходів | 0 - 3500 об./хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | деревини, чорних та кольорових металів |
| Руків'я | D-подобная эргономичная |
| Ступені маятникового ходу | 4 |
| Тип питания | акумуляторний |
| Тип крепежа | SDS |
- Цена: 10 212 ₴









