
Лазерный дальномер Bosch Professional GLM 150-27 C (150 м) (0601072Z00)
- Готово к отправке
- Код: 0601072Z00
17 087 ₴
14 604 ₴
-15%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лазерний далекомір Bosch Professional GLM 150-27 C (150 м) (0601072Z00). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне вимикання | для лазера 20 с / для приладу 5 хв |
| Вес | 0.2 кг |
| Габаритні розміри | 142x64x28 мм |
| Дополнительно | кольоровий дисплей |
| Діапазон вимірювання кутів нахилу | 0 – 360° (4 x 90°) |
| Класс лазера | 2 |
| Комплектация | кабель Micro USB, ремінь, чохол |
| Лазерный диод | 650 нм / червоний |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Единица измерения | м/см/мм/фут/дюйм/фут-дюйм |
| Проекція | 1 |
| Резьба штатива | 1/4" |
| Степень защиты | IP 54 |
| Точность | ± 1.5 мм |
| Время измерения | 0.5-4 с |
- Цена: 14 604 ₴






